اولین گردهمایی شبکه توزیع و ذی‌نفعان البرز پلور (میوا) با هدف آشنایی با مزیت های رقابتی و توانمندی های صنعتی البرز پلور بهمن 1401

در این مراسم تمایزات منشاء آب معدنی میوا و مسیر آینده برند میوا و محصولاتی که قرار است در آینده نزدیک ارائه شوند، مانند آب گازدار، نوشیدنی گازدار مطرح شد …

ایونت بهاره ایونت بهاره ایونت بهاره ایونت بهاره ایونت بهاره ایونت بهاره

آب گازدار میوا

طراوت و طعم آب چشمه طبیعی روستای لاسم در آب گازدار میوا را که با درخشش‌های سبک و ظریف موجود است، تجربه کنید. از حس طراوت و درخشان آب گازدار Miwa Joy لذت ببرید و اجازه دهید حواس شما را بیدار کند.

مشاهده

محصولات میوا

هیچ چیز برای زندگی ضروری‌تر از آب نیست و آب چشمه‌های طبیعی لاسم شما را با همان نوشیدنی‌ای که زاییده‌ی طبیعت است هیدراته می‌کند؛ بدون هیچ افزودنی و‌ فقط همراه با مواد معدنی طبیعی.همه محصولات ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که آب چشمه طبیعی با کیفیت بالا را مستقیماً از چشمه‌های طبیعی شیخ علیـخان در منطقه لاسم برای شما به ارمغان بیاورند تا بتوانید در هر زمان و هر مکان از طعم خنک و متمایز میـوا لذت ببرید.ما طیف گسترده‌ای از محصولات میـوا را ارائه می دهیم تا بتوانید در هر لحظه یا مناسبتی از زندگی خود به راحتی از آب چشمه طبیعی لذت ببرید. همواره یک محصول عالی از محصولات میوا برای شما وجود دارد؛ چه زمانی که به آبرسانی در حین حرکت نیاز داشته باشید یا به‌ عنوان یک همراه در وقت ناهار، یا فقط به دنبال افزایش ارزش یک وعده غذایی خود با بطری‌های نوشیدنی ما باشید.

مشاهده همه

Miwa sparkling water

Miwa mineral water

Miwa flavored sparkling water

Your experience with Miwa

That would be our pleasure to receive your feedback and experience with Miwa mineral water. Please share your opinion with us.

Join us

Join us to experience drinking, a pleasurable natural water. We are always looking forward to hearing you..

Instagram